Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Danes bo jasno, popoldne bo zapihal veter južne do jugovzhodne smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 °C.
10°C | 28°C
nedelja, 20.04.2018
9°C | 27°C
ponedeljek, 22.04.2018
10°C | 27°C
torek, 23.04.2018
9°C | 26°C
sreda, 24.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Nova splošna ambulanta


SOSED SOSEDU

| |
08.09.2016      12:55
A A

Nova splošna ambulantaDeli:

Od 12. 9. 2016 dalje lahko splošnega zdravnika obiščete tudi v občini Log - Dragomer, v ambulanti dializnega centra (ob OŠ Log - Dragomer), Šolska c. 3, 1351 Brezovica. Najdete nas v prvem nadstropju. Do ambulante vozi tudi dvigalo. Parkirišče je ob stavbi. V ambulanti pod okriljem ZD Vrhnika delava zdravnica Ana Švigelj, dr. med., spec. družinske medicine, in Anja Zapušek, srednja medicinska sestra. Ordinacijski čas ambulante je za začetek krajši in se bo glede na število opredeljenih pacientov po potrebi podaljševal:     

PONEDELJEK: 9.00–12.00

SREDA: 15.00–18.00

PETEK: 9.00–12.00   

Za pregled se je potrebno predhodno naročiti v ordinacijskem času ambulante: lahko osebno, po telefonu 08 205 88 00 ali preko e-pošte: narocanje.svigelj@zd-vrhnika.si. Nadomeščanje ambulante v primeru odsotnosti zdravnice bo v delovnem času ambulante dr. Helene Rožmanc Drašler v ZD Vrhnika (ob predhodnem naročilu). Urgentna ambulanta ZD Vrhnika je namenjena le nujnim stanjem in je dostopna vsak dan v tednu 24 ur. Kadar boste poleg pregleda potrebovali tudi laboratorijske preiskave, boste napoteni v laboratorij ZD Vrhnika. 


Ambulanta je bila ustanovljena na dolgoletno željo občine Log - Dragomer z namenom čim bolj približati zdravstvene storitve občanom. Za redno obiskovanje nove ambulante je potrebna vaša opredelitev za zdravnico, ki v ambulanti dela. Opredelitev je vaša osebna odločitev. To uredite tako, da se s svojo kartico zdravstvenega zavarovanja oglasite v ambulanti v ordinacijskem času in podpišete ustrezen obrazec. Če bi se pred tem želeli srečati z medicinsko sestro in zdravnico, se prosim naročite.

Dobrodošli v naši ambulati.

 

 ZD Vrhnika

 Ana Švigelj, dr. med., spec. druž. med.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!