Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. V hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
12°C | 21°C
ponedeljek, 22.09.2018
16°C | 18°C
torek, 24.09.2018
13°C | 20°C
sreda, 25.09.2018
6°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
2°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 8h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

KUD Kosec tudi na praznični tržnici


SOSED SOSEDU

| |
11.12.2017      11:30
A A

KUD Kosec tudi na praznični tržnici


KUD Kosec v sodelovanju z Občino Log - Dragomer organizira božično-novoletno tržnico z menjavo igrač in predstavitvijo izdelkov s svojih delavnic, rokodelcev in narave na tržnici na Logu.


Deli:

Edinstven vonj sveže pečenih keksov, vonj cimeta v zraku, praznična glasba v ozadju ter ogenj, ki mimoidoče ogreva ter pravljično zapeljuje … Da, božično-novoletna tržnica je tukaj! Imajo tudi vaši otroci igrače, ki so jih prerasli ali pa so se jih preprosto naveličali? Z otrokom prinesite igrače, s katerimi se nihče več ne igra, in jih brezplačno zamenjajte za enako število drugih, ki bodo popestrile igranje v prihodnje. Prinesete lahko igrače, igre ali igralne pripomočke. Igrače ne smejo biti neuporabne ali poškodovanje tako, da bi bile nevarne za igro. Lahko pa so obrabljene, kar je le znak, da so se otroci radi igrali z njimi. Vabljeni na menjavo igrač, ki bo 19. decembra od 15.00 do 18.00 na praznični tržnici v Športnem parku Log. Več kot nas bo sodelovalo pri menjavi, bolj bo pestra izbira, zato povabi tudi druge. Sprehodite se po praznični tržnici in se prepustite božičnemu vzdušju. Se vidimo!

KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!