Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
23°C
5°C
JUTRI
23°C
4°C

KUD Kosec tudi na praznični tržnici

KUD Kosec v sodelovanju z Občino Log - Dragomer organizira božično-novoletno tržnico z menjavo igrač in predstavitvijo izdelkov s svojih delavnic, rokodelcev in narave na tržnici na Logu.

Edinstven vonj sveže pečenih keksov, vonj cimeta v zraku, praznična glasba v ozadju ter ogenj, ki mimoidoče ogreva ter pravljično zapeljuje … Da, božično-novoletna tržnica je tukaj! Imajo tudi vaši otroci igrače, ki so jih prerasli ali pa so se jih preprosto naveličali? Z otrokom prinesite igrače, s katerimi se nihče več ne igra, in jih brezplačno zamenjajte za enako število drugih, ki bodo popestrile igranje v prihodnje. Prinesete lahko igrače, igre ali igralne pripomočke. Igrače ne smejo biti neuporabne ali poškodovanje tako, da bi bile nevarne za igro. Lahko pa so obrabljene, kar je le znak, da so se otroci radi igrali z njimi. Vabljeni na menjavo igrač, ki bo 19. decembra od 15.00 do 18.00 na praznični tržnici v Športnem parku Log. Več kot nas bo sodelovalo pri menjavi, bolj bo pestra izbira, zato povabi tudi druge. Sprehodite se po praznični tržnici in se prepustite božičnemu vzdušju. Se vidimo!

KUD Kosec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi