Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
19°C
11°C
JUTRI
16°C
11°C
Deli

KUD Kosec predstavil svoje izdelke v Maleziji

Učenci nacionalnega in mednarodnega oddelka Osnovne šole Danile Kumar v Ljubljani so se na regijskem tekmovanju World Scholar's Cup februarja 2018 v Ljubljani z odličnimi rezultati uvrstili na World Scholars Cup Global Round, ki je potekal od 18. do 23. junija v mestu Kuala Lumpur v Maleziji. Tekmovalo je 4000 najbolje uvrščenih učencev s celega sveta iz več kot 50 držav. Slovenijo je zastopalo 21 učencev OŠ Danile Kumar. Organizatorji so obvestili, da se lahko vsaka država predstavi na posebni stojnici Scholars World Cultural Fair. Ena od učenk, ki je zastopala Slovenijo, je bila učenka naše uslužbenke v Občini Log - Dragomer. Uslužbenka se je obrnila na naše društvo in z velikim veseljem smo se odzvali in predstavili klekljarsko in ročno sekcijo. Slovenske stojnice so bile bogato okrašene in so prikazovale lepote Slovenije in naše simbole, kot je gorenjski nagelj. Slovenija se je predstavila v najboljši luči. Ponosni smo, da so naši izdelki predstavili delovanje našega društva in kulturno izročilo naše države.

 

KUD Kosec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi