Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
1°C | 6°C
torek, 19.11.2018
2°C | 4°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 2°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 4°C
petek, 22.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

KUD Kosec predstavil svoje izdelke v Maleziji


SOSED SOSEDU

| |
08.10.2018      8:11
A A

KUD Kosec predstavil svoje izdelke v MalezijiDeli:

Učenci nacionalnega in mednarodnega oddelka Osnovne šole Danile Kumar v Ljubljani so se na regijskem tekmovanju World Scholar's Cup februarja 2018 v Ljubljani z odličnimi rezultati uvrstili na World Scholars Cup Global Round, ki je potekal od 18. do 23. junija v mestu Kuala Lumpur v Maleziji. Tekmovalo je 4000 najbolje uvrščenih učencev s celega sveta iz več kot 50 držav. Slovenijo je zastopalo 21 učencev OŠ Danile Kumar. Organizatorji so obvestili, da se lahko vsaka država predstavi na posebni stojnici Scholars World Cultural Fair. Ena od učenk, ki je zastopala Slovenijo, je bila učenka naše uslužbenke v Občini Log - Dragomer. Uslužbenka se je obrnila na naše društvo in z velikim veseljem smo se odzvali in predstavili klekljarsko in ročno sekcijo. Slovenske stojnice so bile bogato okrašene in so prikazovale lepote Slovenije in naše simbole, kot je gorenjski nagelj. Slovenija se je predstavila v najboljši luči. Ponosni smo, da so naši izdelki predstavili delovanje našega društva in kulturno izročilo naše države.

 

KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!