Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
35°C
19°C
SRE.
35°C
19°C
Deli

Kostanjev piknik DU Dragomer Lukovica

Ta jesen nas je bogato obdarila s kostanjem, kar smo tudi letos izkoristili za prijetno druženje in sprostitev na zdaj že tradicionalnem kostanjevem pikniku. Tokrat smo ga kljub lepemu sončnemu vremenu pripravili v domačem "gasilcu" in preživeli lepo sobotno popoldne. Fantje so pekli kostanj, dekleta so pripravila okusna peciva, s katerimi smo se posladkali po krompirjevem golažu. Tone nas je s harmoniko zvabil na plesišče in ob njegovih vižah smo jih tudi nekaj zapeli. Lepa udeležba na pikniku je razlog, da bomo tudi v prihodnje organizirali podobna srečanja, saj ni važno KJE, važno je, da druženje JE. Zato se že pripravljamo na martinovanje, ki bo v tednu po martinovem, o točnem datumu pa vas obvestimo na našem kozolčku teden dni pred odhodom.

 

Inka

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi