Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
15°C
10°C
JUTRI
16°C
6°C

DVIG vabi v februarju

ŠK Živeti z rakom

Vabljeni v ponedeljek, 3. februarja 2020, ob 10. uri v prostore DU Dragomer Lukovica. Pod vodstvom naše sovaščanke Darje Rojec bomo izmenjavali izkušnje o reševanju stisk, ki jih prinese v družino bolezen in o tem, da lahko sami naredimo veliko za svoje zdravje in dobro počutje. 

 

ŠK Slovenska in svetovna dediščina na ciklus predavanj Enajsta šola o antiki

  • Vabljeni v sredo, 12. februarja, ob 19. uri v prostore DU Dragomer Lukovica. Dr. Verena Perko nam bo predstavila homerski svet bronaste dobe in sledove grške antične kulture na slovenskih tleh, Breda Podbrežnik Vukmir pa slovensko povest, ki vključuje homerske motive. Prijave na 041 775 771 ali po elektronski pošti dvig@iold.si

 

Bralni študijski krožek 

  • Vabljeni v sredo, 5. in 19. februarja, ob 18. uri v prostore DU Dragomer Lukovica. Mentorica Alenka Logar Pleško.

 

Vabljeni na delavnico Od pravljice do lutke, v četrtek, 13. februarja, ob 17:30 v pisarni v Toscani. 

Vabljeni otroci od 4–7 leta starosti. Otroci bodo izdelovali lutke pravljičnih junakov iz Zgodb za lahko noč v zbirki Lahkonočnic, Mentorica Vesna Kučan. Prijave na 031 847 479 ali po elektronski pošti dvig@iold.si

 

Študijski krožek Iskanje identitete kraja 

  • Vabljeni v sredo, 5. februarja, ob 19. uri v prostor DU Dragomer Lukovica. V ŠK nadaljujemo z delom, kaj smo naredili v letu 2019, si lahko ogledate na naš domači strani iold.si. Vabimo vse, ki želite prispevati k večji pripadnosti našega kraja, aktivno sodelovati pri načrtovanju razvoja in spreminjati tisto, kar čutite, da ni dobro, da se nam pridružite. Prijave in informacije na 041 775 771 ali dvig@iold.si.

 

Na zbor članov društva DVIG v ponedeljek, 9. marca 2020, ob 18. uri v osnovni šoli.  

 

Vabljeni na tečaje 

Na tečaj konverzacije v nemškem jeziku, vodja Katja Berden, naravna govorka: ob četrtkih ob 17. uri. 

Na tečaj francoščine pri prof. Tatjani Merc: po dogovoru ob torkih ob 9:30. 

Na tečaj angleščine pri prof. Milojki Babšek, ob sredah ob 9:30.

Na tečaj ruščine pri prevajalki Tatiani Mazunina, ob dopoldnevih po dogovoru.

 

Prijave za tuje jezike na 031 643 228 (francoščina, ruščina), 041 775 771 (angleščina) ali po elektronski pošti dvig@iold.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi