Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
14°C
5°C
JUTRI
15°C
4°C
Deli

DVIG - univerza za tretje življenjsko obdobje septembra

Tudi naši najmlajši, člani bralnega krožka Od pravljice do lutke, so na dan Očistimo Slovenijo na ustvarjalen način prispevali k ozaveščanju o pomenu skrbi za čisto naravo na literarno-likovni delavnici. Najprej so se z mentorico Vesno pogovarjali o čistilni akciji, o smeteh, ki jih vidijo ob pohajkovanju po gozdu. Potem so narisali nekaj risbic na star časopisni papir in Vesni pripovedovali zgodbe o risbah. Za pripovedi o gozdnih živalih, njihovih občutenjih ob pogledu na nasmeten gozd in načrtih za očiščenje so izbrali skupni naslov Razočarani medved. Zgodba ostaja za zdaj še skrivnost, prebrali pa jo boste lahko ob objavi ilustriranega literarnega dela, ki ga bodo ustvarili otroci na naslednjih delavnicah Od pravljice do lutke. Žal nam je, da je prišlo na delavnico tako malo otrok, verjetno sobota ni bila najboljša izbira. Vabimo pa starše in stare starše, da pripeljete svoje otroke in vnuke na naslednjo delavnico, ki bo v ponedeljek, 8. oktobra, ob 17.15 v sobi športnikov v Toscani v Dragomerju.

Olga Drofenik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi