Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 15.10.2018

oblačno
Danes bo na vzhodu zmerno, na zahodu in v osrednji Sloveniji pa pretežno oblačno. Občasno bo rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 18, na Primorskem do 20 °C.
10°C | 14°C
torek, 16.10.2018
10°C | 19°C
sreda, 17.10.2018
10°C | 22°C
četrtek, 18.10.2018
9°C | 21°C
petek, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

DVIG - univerza za tretje življenjsko obdobje ......


SOSED SOSEDU

| |
19.09.2018      15:49
A A

DVIG - univerza za tretje življenjsko obdobje septembraDeli:

Tudi naši najmlajši, člani bralnega krožka Od pravljice do lutke, so na dan Očistimo Slovenijo na ustvarjalen način prispevali k ozaveščanju o pomenu skrbi za čisto naravo na literarno-likovni delavnici. Najprej so se z mentorico Vesno pogovarjali o čistilni akciji, o smeteh, ki jih vidijo ob pohajkovanju po gozdu. Potem so narisali nekaj risbic na star časopisni papir in Vesni pripovedovali zgodbe o risbah. Za pripovedi o gozdnih živalih, njihovih občutenjih ob pogledu na nasmeten gozd in načrtih za očiščenje so izbrali skupni naslov Razočarani medved. Zgodba ostaja za zdaj še skrivnost, prebrali pa jo boste lahko ob objavi ilustriranega literarnega dela, ki ga bodo ustvarili otroci na naslednjih delavnicah Od pravljice do lutke. Žal nam je, da je prišlo na delavnico tako malo otrok, verjetno sobota ni bila najboljša izbira. Vabimo pa starše in stare starše, da pripeljete svoje otroke in vnuke na naslednjo delavnico, ki bo v ponedeljek, 8. oktobra, ob 17.15 v sobi športnikov v Toscani v Dragomerju.

Olga Drofenik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!