Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
25°C
14°C
ČE.
18°C
14°C

Balinarski turnir DU Dragomer Lukovica

Balinarska sekcija pri DU Dragomer se udeležuje turnirjev, ki jih prirejajo druga društva, enkrat letno pa smo vsako leto v juniju organizirali moški turnir v okviru občinskega praznika. Letos pa nam jo je zagodel virus in smo v društvu sklenili, da bomo organizirali turnir za šest ženskih in prav toliko moških ekip. Zadnje sobotno jutro v avgustu pa nam vreme ni obetalo nič dobrega. Toda zbralo se je vseh dvanajst vabljenih ekip, željnih druženja in rekreacije. Po zajtrku smo opravili žreb, sodnica Branka Kastelic nas je seznanila s pravili in načinom igre ter nas razporedila po igriščih. A glej ga »zlomka«, že takoj na začetku nas je  »požegnalo« z neba. Ampak po nekaj minutah, ko so se dežne kaplje malo razredčile, smo vseeno pričeli z igro. Naša dobra volja je do enajste ure že priklicala sončne žarke izza oblakov in še pred kosilom nas je že božalo sonce . V finalu je bilo že vroče, pa ne samo zaradi sonca, ekipe so se zelo borile. V ženski konkurenci so si zlato zasluženo priborile Polhograjčanke, srebro so odnesla    dekleta iz Loške doline, bron pa se je odpeljal v Logatec. V moški postavi pa je ekipa Iga za las premagala domačo ekipo Dragomera in osvojila zlato, bron pa so osvojili dečki iz Polhovega Gradca. Po razglasitvi rezultatov je vsem zmagovalnim ekipam pokale in medalje podelil vodja balinarske sekcije pri DU Jože Sevšek. 
Ob uspešni izvedbi turnirja bi se rada zahvalila našim sponzorjem Vrtnarstvu in cvetličarstvu FILIPIČ iz Podplešivice in BIOBRAZDI iz Dragomerja, ki so nas podprli s svojimi izdelki in s tem prispevali pri organizaciji srečolova s katerim smo deloma pokrili stroške turnirja. Seveda brez vas, dragi balinarji in navijači se nam ne bi »izšlo«. Zato še enkrat velika HVALA. Po prijetno končanem druženju smo si obljubili, da se vidimo spet naslednje leto. 

Inka

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi