Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

jasno
Zvečer se bo povsod razjasnilo, ponoči bo precej jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 33°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
18°C | 34°C
petek, 24.08.2018
17°C | 33°C
sobota, 25.08.2018
18°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Zaključek šolskega leta s Čuki


OSNOVNA ŠOLA

| |
04.07.2017      8:51
A A

Zaključek šolskega leta s ČukiDeli:

Za nami je še eno šolsko leto; uspešno in polno novega znanja in izkušenj. Vsem nam bo ostalo v lepem spominu sodelovanje na glasbeno-plesnem natečaju skupine Čuki. Pesem Urca smo se naučili, zaplesali koreografijo in pripravili zgodbo za snemanje. Urca nam tiktaka na vsakem vogalu … nam v šoli vsako jutro, da ne zamudimo pouka, ko pišemo teste, igramo nogomet in tudi čas igre se vedno prehitro konča. Tako je pod vodstvom devetošolca, snemalca in montažerja Klemna Lorberja nastal super video, na katerega smo vsi zelo ponosni. Pri glasbeno-plesnem projektu so sodelovali učenci od 1. do 5. razreda in seveda njihove učiteljice. Tako so za nagrado zaključek našega šolskega leta popestrili Čuki. Jože in Jernej ter plesalki Plesnega mesta so nas res razveselili s prihodom in nam pripravili super zabavo. Plesali smo, peli, se zabavali in ob sadju in pijači družili vsi. Zdaj pa veselo odhajamo na zaslužene počitnice.

 

Zapisali Špela Gabrovšek in Polonca Peček
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!