Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe ali nevihte, ki jih bo več na zahodu. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Prvošolci OŠ Log - Dragomer


ŠOLSTVO

| |
18.09.2013      12:06
A A

Prvošolci OŠ Log - Dragomer


Naš časopis vsako leto obišče tudi prvošolce in jih s fotografskim objektivom ovekoveči na svojih straneh. Tokrat smo obiskali prvošolce razredov a in b na matični šoli OŠ Log - Dragomer ter razreda c na podružnični šoli Bevke.


1. A razred
1. A razred
Deli:

1. A

Razrednik: Tanja Špehar

2. učitelj: Tatjana Möscha, Miha Mihevc

Vita Blažić, Nikolas Hönn, Jon Jeraj, Izabela Kodba, Luna Kolar, Julija Košir, Živa Kupljen, Aron Lederer, Ana Lorber, Mark Mladenović, Klara Plevnik, Mija Podvratnik, Anže Ratkič Oberč, Nina Rozman, Eva Smrtnik, Andraž Strgulec, Žiga Švigelj, Domen Trček, Ožbej Urbančič, Andraž Velušček, Zala Žveglič

 

1. B

Razrednik: Fabijana Štih

2. učitelj: Lidija Maček Mihačič

Nika Bedekovič, Martin Brajer, Jaka Černetič, Špela Gerbec, Gaja Gorup, Valentina Kavčnik, Ažbe Kelvišar, Ažbe Kogovšek, Žiga Kramar, Anže Kržič, Taja Levec, Lovro Mikuš, Pia Neubauer, Martin Novak, Lucija Pajk, Nikolas Polak Špacapan, Arian Rrustemi, Alex Slabanja, Alja Šivic, Mija Šivic, Domen Vršič

 

Podružnična šola Bevke

1. C

Razrednik: Sonja Herič

Gal Aljančič, Rahela Bograf, Ema Božič, Loti Dolinar, David Keršmanc, Erik Korče, David Meglič, Živa Nia Mele, Tijan Nartnik, Erik Spasevski, Žan Trpin Dolinar, Živa Vehar, Tjaša Zorc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!