Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
13°C
9°C
TOR.
20°C
7°C

Zahvala s. Metke Kastelic iz Brazilije

Zadnja nedelja v juliju je Krištofova nedelja. To je priložnost, da se tudi mi zahvalimo za vsak srečno prevožen kilometer. Že skoraj sto let pa je dar, za vsak srečno prevožen kilometer, namenjen za nova vozila našim dobrotnikom v misijonih po svetu. Akcijo MIVA vodi  misijonsko središče Slovenije. Akcija poteka od 22. marca 1927, ko je bila ustanovljena v Kölnu. MIVA pomeni Missions-Verkehrs-Arbeitsgemeinschaft.

Letos je tako dobila vozilo tudi naša občanka in misijonarka v Braziliji, sestra Metka Katelic, ki se je takole zahvalila:

Moja zahvala vsem dobrotnikom, ki darujete za misijonska vozila MIVA. Vaš dar se je letos februarja pripeljal v našo skupnost v Itapevi. Še pred Pandemijo nas je obiskal gospod Matjaž Križnar in naši otroci so pripravili tale veličastni sprejem. Hvala Slovenija, Hvala Misijonsko središče Slovenije, Hvala MIVA Slovenija. Vaša dobrota naj bo znana vsem ljudem!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi