Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
7°C | 14°C
torek, 23.10.2018
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Dvojna gasilska zmaga


PROSTOVOLJSTVO

| |
13.03.2017      20:02
A A

Dvojna gasilska zmaga


Mladina našega društva je uspešno začela leto 2017. Minilo je že nekaj dogodkov, ki so popestrili njen koledar.


Deli:

Mladinski občni zbor je bil v petek, 20. januarja. Na njem so pregledali dogajanje preteklega leta in izrazili svoje želje za letos. Skupaj so pozdravili in uradno sprejeli v svoje vrste kar 15 novih članov. Kar nekaj mesecev so se počasi pripravljali na kviz gasilske mladine. Ta je bil v soboto, 11. marca, v prostorih OŠ Log - Dragomer. Tekmovanja so se udeležili s kar sedmimi ekipami. V kategoriji pionirjev so tekmovale štiri ekipe, ki so zasedle deveto, enajsto, dvanajsto in trinajsto mesto. V kategoriji mladicev sta tekmovali dve ekipi, ki sta zasedli prvo in sedmo mesto. Ekipa pripravnikov je zasedla prvo mesto. Z osvojenimi odličji sta se ekipi mladincev in pripravnikov uvrstili na regijsko tekmovanje. Pohvaliti moramo tudi člana našega društva Tomaža Požarja, ki je marca prejel bronasti znak Civilne zaščite. Podeljen mu je bil zaradi njegovega truda in vloženega časa v opravljanje nalog zaščite, reševanja in pomoči. Pomagal je pri ustanovitvi gasilsko-reševalne enote v poveljstvu Log - Dragomer, ki ga trenutno tudi vodi.

Vsem udeležencem tekmovanja gasilske mladine čestitamo za dosežen uspeh in želimo veliko sreče ter uspeha tudi v prihodnje. Zahvalili bi se vsem, ki ste pripomogli k uspešni izvedbi tekmovanja, in upamo na uspešno sodelovanje tudi v prihodnje. Vse čestitke namenjamo tudi Tomažu Požarju in se mu zahvaljujemo za vložen trud in čas, ki ju je namenil gasilcem.

Z gasilskim pozdravom, na pomoč!

PGD Dragomer - Lukovica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!