Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
7°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli

Dvojna gasilska zmaga

Mladina našega društva je uspešno začela leto 2017. Minilo je že nekaj dogodkov, ki so popestrili njen koledar.

Mladinski občni zbor je bil v petek, 20. januarja. Na njem so pregledali dogajanje preteklega leta in izrazili svoje želje za letos. Skupaj so pozdravili in uradno sprejeli v svoje vrste kar 15 novih članov. Kar nekaj mesecev so se počasi pripravljali na kviz gasilske mladine. Ta je bil v soboto, 11. marca, v prostorih OŠ Log - Dragomer. Tekmovanja so se udeležili s kar sedmimi ekipami. V kategoriji pionirjev so tekmovale štiri ekipe, ki so zasedle deveto, enajsto, dvanajsto in trinajsto mesto. V kategoriji mladicev sta tekmovali dve ekipi, ki sta zasedli prvo in sedmo mesto. Ekipa pripravnikov je zasedla prvo mesto. Z osvojenimi odličji sta se ekipi mladincev in pripravnikov uvrstili na regijsko tekmovanje. Pohvaliti moramo tudi člana našega društva Tomaža Požarja, ki je marca prejel bronasti znak Civilne zaščite. Podeljen mu je bil zaradi njegovega truda in vloženega časa v opravljanje nalog zaščite, reševanja in pomoči. Pomagal je pri ustanovitvi gasilsko-reševalne enote v poveljstvu Log - Dragomer, ki ga trenutno tudi vodi.

Vsem udeležencem tekmovanja gasilske mladine čestitamo za dosežen uspeh in želimo veliko sreče ter uspeha tudi v prihodnje. Zahvalili bi se vsem, ki ste pripomogli k uspešni izvedbi tekmovanja, in upamo na uspešno sodelovanje tudi v prihodnje. Vse čestitke namenjamo tudi Tomažu Požarju in se mu zahvaljujemo za vložen trud in čas, ki ju je namenil gasilcem.

Z gasilskim pozdravom, na pomoč!

PGD Dragomer - Lukovica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij