Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
34°C
20°C
JUTRI
28°C
20°C

30 let Karitas brezoviške župnije

V začetku oktobra je župnijska Karitas Brezovica napolnila 30 let delovanja. Da je bilo praznovanje še bolj slovesno, smo v cerkev na Brezovici povabili tudi starejše, bolne in invalide z Brezovice, Dragomerja, Loga, Lukovice in Vnanjih Goric. Srečanje je bilo združeno s sveto mašo, ki jo je daroval direktor škofijske Karitas, gospod Marko Čižman, duhovnik, »kuhar« in avtor knjige »Gremo kuhat!« Počastil nas je s svojim obiskom in res popestril srečanje ter nam dal novih moči za delo v naprej. Tudi zato vedno vabimo k sodelovanju nove dobrotnice in dobrotnike.

Obisk svete maše je bil zelo dober, kar potrjuje, da je naša pomoč ljudem v stiski res potrebna. Zaradi trenutnega stanja smo starejše, bolne in invalide po koncu svete maše (namesto običajne pogostitve v Marijinem domu), razveselili z zavitkom peciva. Podobno, kot vsako leto, vas tudi letos, vabimo k nakupu sveč, saj gredo tako zbrana sredstva za pomoč ljudem v stiski. Bogu in vam, dobrim ljudem, hvala za preteklih 30 let in velika prošnja materi Mariji in Bogu Stvarniku, da bi imeli blagoslov in nam ugodne čase tudi v naprej.

Vida Zdešar

 

 


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi