Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 31°C
nedelja, 17.08.2018
15°C | 30°C
ponedeljek, 19.08.2018
17°C | 32°C
torek, 20.08.2018
17°C | 33°C
sreda, 21.08.2018
17°C | 33°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Spoštovani občani in občanke!


OBČINSKE

| |
23.10.2017      13:46
A A

Spoštovani občani in občanke!Deli:

Tako kot prihaja čas jesenskih krompirjevih počitnic, se neizogibno bliža tudi intenzivno delo v naši občini. Z majhno zamudo, a iz povsem objektivnih razlogov se začenja faza operativnih del projektov, ki smo jih pripravljali v zadnjem obdobju. Predvsem bomo na začetku v ustaljen življenjski tok posegli na Logu. Morda bo v tem času zaradi del treba kdaj malo potrpeti, pustiti avto malo dlje na Rimski cesti in na križišču pri trgovini na Logu ter se do cilja odpraviti peš. Kot rečeno, odprli smo dve gradbišči, ki s seboj prinašata tudi vso novo pripadajočo infrastrukturo, ki vključuje kanalizacijo, javno razsvetljavo in nov asfalt. In ker vsak napredek zahteva določene strpne trenutke v času izvedbe, je na mestu moja prošnja vsem, da pokažejo strpnost in razumevanje, saj gre za skupno dobro. Obenem vas tudi prosim, da vse morebitne pomanjkljivosti čim prej sporočite občinski upravi, da te zadeve sproti in čim prej odpravimo in kasneje ne bo slabe volje. Verjamem, da boste v teh delih prepoznali dobre stvari. Ko sem bil pred dnevi na terenu, sem ob ogledu gradbišča slišal pozitivna mnenja ljudi v smislu: "Seveda razumemo, če želimo napredek, moramo tudi kdaj stisniti zobe." Zame je to zelo pomembno sporočilo občanov s "terena", saj vidim, da si tudi občani, tako kot si sam z mojimi sodelavci, želijo napredka v naši občini. Dela smo zastavili širokopotezno in kljub temu da smo malce kasneje začeli, verjamem, da bomo z njimi končali v roku. Izvajalci kažejo veliko strokovnosti in pripravljenosti na sodelovanje, kar me zelo veseli. Predvsem želim opozoriti na to, da delamo stvari, ki morda ne bodo vsem ta hip po volji. Gledamo predvsem na infrastrukturo s stališča varnosti in udobja. Ko bodo ta dela za nami, bo življenje dosti bolj prijetno. Če bo vreme naklonjeno, bodo dela na Rimski cesti zaključena do konca leta, ta del bo namreč najbolj pereč za tam živeče občane.

Ob tej priložnosti naj vas spomnim tudi na to, da so moja vrata vedno odprta. Nimam uradnih ur iz preprostega razloga, saj se po predhodnem dogovoru oziroma najavi v tajništvu z veseljem posvetim vsakomur, ki se želi pogovoriti o temah, ki zadevajo vse nas v naši občini.

 

Miran Stanovnik, župan občine Log - Dragomer

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!