Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
3°C
-1°C
3628

Poklon žrtvam

Prvi november je čas, ko se spomnimo vseh, ki jih ni več med nami. Prav je, da naše umrle ohranimo v srcu in spominu, saj vsak nosi svojo zgodbo. V družbi predstavnikov svojcev in občinskih organizacij je župan Občine Log - Dragomer Miran Stanovnik položil ikebane k spomenikom, posvečenim žrtvam obeh svetovnih vojn z območja Občine Log - Dragomer. Žrtvam so se poklonili na pokopališču na Brezovici pred spomeniki padlim v 1. svetovni vojni, partizanom in domobrancem. Poleg tega so obiskali tudi spomenik padlim v NOB pri trgovini Mercator na Logu, spomenik padlim partizanom v Blušah in spominsko ploščo padlemu partizanu na Cesti Borcev.

Peter Kavčič, fotografija: arhiv občine

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!