Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Zvečer se bodo pojavljale rahle padavine. V večjem delu države bo snežilo, ob morju in na Goriškem bo rahlo deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Veter bo gradil snežne zamete. Ponoči bodo padavine oslabele in povečini ponehale.
-1°C | 1°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-9°C | -4°C
torek, 27.02.2018
-9°C | -4°C
Opozorila
Petek, 23.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Poklon žrtvam


OBČINSKE

| |
15.11.2017      11:56
A A

Poklon žrtvamDeli:

Prvi november je čas, ko se spomnimo vseh, ki jih ni več med nami. Prav je, da naše umrle ohranimo v srcu in spominu, saj vsak nosi svojo zgodbo. V družbi predstavnikov svojcev in občinskih organizacij je župan Občine Log - Dragomer Miran Stanovnik položil ikebane k spomenikom, posvečenim žrtvam obeh svetovnih vojn z območja Občine Log - Dragomer. Žrtvam so se poklonili na pokopališču na Brezovici pred spomeniki padlim v 1. svetovni vojni, partizanom in domobrancem. Poleg tega so obiskali tudi spomenik padlim v NOB pri trgovini Mercator na Logu, spomenik padlim partizanom v Blušah in spominsko ploščo padlemu partizanu na Cesti Borcev.

Peter Kavčič, fotografija: arhiv občine
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf