Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
23°C
11°C
JUTRI
24°C
11°C
Deli
3628

Pohvale županu Občine Log - Dragomer in njegovi ekipi

Želim opisati prijazne in lepe občutke, ki so se me dotaknili ob osebnem srečanju z županom g. Miranom Stanovnikom. Na Miranovo izredno športno aktivnost in vztrajnost je lahko ponosna cela Slovenija, s tem pa je postala tudi Občina Log - Dragomer bolj prepoznavna v Sloveniji in širše. Sama ga poznam že mnogo let, njegovi dosežki na športnem področju so v ponos tudi meni. Med najinim klepetom pa sem spoznala še nekaj več: prijaznega družinskega človeka, izrednega sovaščana, dobrega sodelavca. Prijetno ga je bilo slišati, kaj vse si še želi postoriti za občanke in občane ter Občino Log - Dragomer, kaj vse je že storil in kako zelo iskreno zna in želi slišati vsakega posebej. Vse, kar je obljubil, je tudi storil, vsakogar poslušal in tudi slišal ter si vzel čas za zgodbo vsakogar posebej. Z žarom v očeh je opisoval vizijo, s katero želi osrečiti svoje občanke in občane, v kateri ga z vso svojo vnemo podpiram tudi jaz! S ponosom je pohvalil svoje kolege in sodelavce! Z žalostjo je povedal, da ima tudi nekaj nasprotnikov in da zaradi tega veliko takšnih in drugačnih nevšečnosti in duševnih bolečin. Za nobenega pa ni imel grdih besed, kar zame še posebej poudarja njegovo čustveno inteligenco. Ob tej priložnosti želim posebej poudariti, da je bil dialog z g. županom konstruktiven in slišan! Posebej se želim zahvaliti tudi g. Franciju Kozjeku (občinski svetnik z Loga) za izjemno pomoč in podporo občankam in občanom. Prav tako želim pohvaliti humana, nesebična in požrtvovalna dela, ki jih v dobro občank in občanov Občine Log - Dragomer opravlja g. Stojčo Tasev (občan)!

Zavedati se moramo, da je le varen in slišan človek lahko srečen! Menim, da smo ob g. Miranu Stanovniku kot županu to lahko vse občanke in občani naše občine. Želim nam še veliko dobre volje, slišanosti, pozitivne energije za prihajajoče uresničevanje ciljev in še prijaznejše občine.

 

Jadranka Lenaršič Lubijana

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi