Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo večinoma šibka burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem večinoma šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 16, na Primorskem do 20 °C.
6°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pohvale županu Občine Log - Dragomer in ......


OBČINSKE

| |
13.04.2018      10:14
1
A A

Pohvale županu Občine Log - Dragomer in njegovi ekipiDeli:

Želim opisati prijazne in lepe občutke, ki so se me dotaknili ob osebnem srečanju z županom g. Miranom Stanovnikom. Na Miranovo izredno športno aktivnost in vztrajnost je lahko ponosna cela Slovenija, s tem pa je postala tudi Občina Log - Dragomer bolj prepoznavna v Sloveniji in širše. Sama ga poznam že mnogo let, njegovi dosežki na športnem področju so v ponos tudi meni. Med najinim klepetom pa sem spoznala še nekaj več: prijaznega družinskega človeka, izrednega sovaščana, dobrega sodelavca. Prijetno ga je bilo slišati, kaj vse si še želi postoriti za občanke in občane ter Občino Log - Dragomer, kaj vse je že storil in kako zelo iskreno zna in želi slišati vsakega posebej. Vse, kar je obljubil, je tudi storil, vsakogar poslušal in tudi slišal ter si vzel čas za zgodbo vsakogar posebej. Z žarom v očeh je opisoval vizijo, s katero želi osrečiti svoje občanke in občane, v kateri ga z vso svojo vnemo podpiram tudi jaz! S ponosom je pohvalil svoje kolege in sodelavce! Z žalostjo je povedal, da ima tudi nekaj nasprotnikov in da zaradi tega veliko takšnih in drugačnih nevšečnosti in duševnih bolečin. Za nobenega pa ni imel grdih besed, kar zame še posebej poudarja njegovo čustveno inteligenco. Ob tej priložnosti želim posebej poudariti, da je bil dialog z g. županom konstruktiven in slišan! Posebej se želim zahvaliti tudi g. Franciju Kozjeku (občinski svetnik z Loga) za izjemno pomoč in podporo občankam in občanom. Prav tako želim pohvaliti humana, nesebična in požrtvovalna dela, ki jih v dobro občank in občanov Občine Log - Dragomer opravlja g. Stojčo Tasev (občan)!

Zavedati se moramo, da je le varen in slišan človek lahko srečen! Menim, da smo ob g. Miranu Stanovniku kot županu to lahko vse občanke in občani naše občine. Želim nam še veliko dobre volje, slišanosti, pozitivne energije za prihajajoče uresničevanje ciljev in še prijaznejše občine.

 

Jadranka Lenaršič Lubijana
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Simon Perko
Simon Perko Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pohvalimo članek "Pohvale županu in njegovi ekipi OLD". Če gledamo hipotetično, tak članek lahko napiše samo idiot, nekdo, ki zadeve ne pozna, če ga piše po nareku nekoga drugega ali iz kakšnega drugega razloga.
Od teh možnosti se distanciram in skušam razumeti, da je ta prispevek gospe Jadranke Lenaršič odlična parodija na dogajanja v naši občini in temu nimam kaj več dodati.
Simon Perko

13.04.2018 ob 21:49:11 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran