Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
4°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
3°C | 8°C
nedelja, 18.11.2018
0°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 3°C
torek, 20.11.2018
1°C | 2°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Obnova stare šole na Logu


OBČINSKE

| |
24.10.2017      13:50
A A

Obnova stare šole na LoguDeli:

Uspešno smo zaključili razpis, saj nam je z resnimi pogajanji in pristopom med projektantom in investorjem uspelo pripeljati projekt do sprejemljive ravni. Po uspešno izvedenem razpisu smo prišli do racionalizacije in pričakovane vrednosti obnove šole. Celoten projekt obnove je vreden približno milijon evrov. V tej stavbi bomo pridobili 900 kvadratnih metrov uporabnih površin, kar bomo uporabili za delovanje občinske uprave, občinski arhiv, seje občinskega sveta, delovanja društev ter večnamensko dvorano, kjer se bodo dogajale različne aktivnosti. S tem se bo tudi izpraznil prostor, kjer je zdaj občinska uprava. Tako bodo tam dobile prostor druge dejavnosti, kot so knjižnica, čitalnica, in dejavnosti, ki so potrebne za ta del občine. Z deli bomo začeli že letos, predvidoma pa bomo s sanacijo in obnovo končali v časovni dobi dveh let.

 

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!