Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
15°C | 31°C
petek, 18.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gorjan za vlaganje v razširitev brezoviškega ......


OBČINSKE

| |
23.06.2017      9:47
A A

Gorjan za vlaganje v razširitev brezoviškega pokopališča


Krajevna skupnost Brezovica in Občina Brezovica sta se odločili za nakup dodatnih zemljišč pri že obstoječem pokopališču na Brezovici. Ker spada občina Log - Dragomer v celoti pod ozemlje brezoviške župnije, je po mnenju svetnika Branka Gorjana primerno, da pri nakupu sodeluje tudi log-dragomerška občina, je zapisal v sporočilu za javnost.


Deli:

»Zlasti krajani Dragomera in Lukovice se že dlje časa zaskrbljeno soočajo s problematiko njihovega pokopališča pri sv. Lovrencu, saj je ob sedanji situaciji povsem nemogoče pridobiti si grob na Brezovici ali pa kje drugje. Možnost, ki se sedaj ponuja, ocenjujemo kot priložnost, ki se je ne sme ne zavreči in ne zamuditi, saj dolgoročno se lahko tako reši problem Dragomerčanov in Lukovčanov,« je zapisal Branko Gorjan v imenu liste Štorklja in Stranke za družine in otroke. Zato je na sinočnji seji podal zahtevo, da občinska uprava nemudoma pristopi k pogovorom za sodelovanje v nakupu in da to upošteva tudi v rebalansu proračuna. (gt)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!