Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
20°C
4°C
TOR.
19°C
1°C
3628

Zgodba o Snežaku s srcem

Tako kot vsako leto je tudi letos KUD Kosec v sodelovanju z Občino Log - Dragomer in Toscano organiziral lutkovno-igrano predstavo gledališča Teater za vse. Četrtkov dopoldan, 30. 1. 2020, so otroci iz dragomerškega vrtca in otroci, ki so doma pri starših ali starih starših, preživeli v družbi čudovite zimske zgodbe o prijaznosti in dobroti snežaka. Dve prisrčni animatorki sta nam s petjem, igro in ročnimi lutkami predstavili zgodbo o snežaku s srcem.  

Med zimske radosti sodi tudi postavljanje snežakov. Kateri snežak bo najlepši? Tisti, ki ima lep klobuk in čudovit šal in ki mu je ime Lepotec? Ali pa morda snežak Srečko, ki ga otroci naredijo s srcem in ljubeznijo? Ko se ptička in muca želita približati Lepotcu, ju ta spodi. Z veseljem pa ju sprejme snežak Srečko. Zabavajo se in Lepotec ugotovi, da zunanja lepota ne prinese sreče in zadovoljstva. Srečko podari Lepotcu pol svojega srca in tako Lepotec spozna, da so v življenju pomembnejše stvari kot zunanjost. Predstava otrokom govori o tem, da so notranja lepota, srčnost, prijaznost mnogo pomembnejše stvari kot ves zunanji blišč. 

Res, da je zunaj bila skoraj pomlad, a otroci so nadvse uživali v predstavi.

 

KUD Kosec

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi