Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
18°C
11°C
JUTRI
16°C
11°C

ZBOR ČLANOV KUD KOSEC NA ZOOM-u

Prvi Občni zbor članov KUD Kosec, organiziran preko videokonferenčne zveze ZOOM, je v celoti uspel. Zbora se je "virtualno" udeležilo 25 članov ter 2 gostji. Delo društva v preteklem obdobju, zaznamovanem z pandemijo COVID-a, je opisala predsednica Anica Vengust. Zbor je opravil vse predvidene naloge, vključno s potrditvijo finančnega poslovanja društva v preteklem letu ter načrti vnaprej. Zbor je podprl predlog Izvršnega odbora, da se mandat vodstvu društva podaljša za eno leto, ko bo, upajmo, možno izvesti volitve v "živo". V Izvršni odbor sta bila imenovana dva nova člana: Mojca Zver in Matjaž Podlogar. Na koncu sta Zbor pozdravili predstavnici društva DVIG in Društva upokojencev DragomerLukovica. Predstavniki občine se žal zbora niso udeležili, kar je lahko zaskrbljujoče glede odnosa oblasti do kulture.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi