Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
24°C
18°C
JUTRI
27°C
14°C

Voščilo iz društva mladih in družin

V Projektu prenove naselij in izboljšanja zaupanja med vsemi ljudmi od leta 1990 naprej, v oktobru poudarjamo izbljšanje varnosti na vseh področjjih, novembra hvaležnost za vse nam podarjeno in skupaj, z medsebojno pomočjo narejeno. December pa je mesec pričakovanja in obdarovanja, ki naj bodo dodatna spodbuda za nove začetke v januarju, ko tudi gledamo na preteklo leto in pogumno vstopamo v novo leto 2020.

V iztekajočem letu je dovolj razlogov za iskreno zahvalo vsem, ki na katerikoli način bogatite tudi lastne soseščine in vsem nam skupne domove, katerih zunanji izgled je tudi pokazatelj stanja v širši krajevni, župnijski in občinski družini.

Tudi v letu 2020 vam želimo veliko Blagoslova in da bi uspešno premagovali vse življenjske preizkušnje, ki so nam namenjene!

 

Vnanje Gorice, 30.12.2019              za ODPMD Brezovica Drago Stanovnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi