Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 15.11.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo pooblačilo v vzhodnih krajih, oblačno bo ostalo tudi drugod v notranjosti Slovenije. Jasnilo se bo na Primorskem, kjer bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, ob morju 12 °C.
6°C | 11°C
petek, 16.11.2018
6°C | 11°C
sobota, 17.11.2018
3°C | 9°C
nedelja, 18.11.2018
3°C | 8°C
ponedeljek, 19.11.2018
0°C | 7°C
Opozorila
Torek, 13.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
11°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Spodbudne spremembe na področju kulturne ......


TURIZEM, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, VERSKE, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE, UMETNOST

| |
19.07.2018      13:12
A A

Spodbudne spremembe na področju kulturne dediščineDeli:
Tudi v naši župniji je vedno kaj novega. Gospod župnik Jože Poje ima to navado, da neprestano spremnja na bolje tudi majhne detajle, ki pa so, ko se združijo res veliki, dobrodošli in nad vse dragoceni. Tisti, ki bolje poznamo notranjost župnijske cerkve, pa tudi tisti, ki jo vidijo samo parkrat na leto, zagotovo opazimo razlike v kvaliteti ozvočenja, razsvetljave, pa tudi prenove drugih detajloov. Naj danes omenim samo čudovit lestenec v zakristiji, ki je nastal iz zavrženih  stenskih luči, ki so osvetljevale stene in prenovljen oltar svete Uršule na ženski strani, saj se je s postavitviljo nove oltarne mize spet sprostil spodnji del oltarja., ki je prej sestavljal oltarno mizo.
Podobne spremembe na bolje pa so opatne tudi vsepovsod drugod v župniji. Iskrena hvala gospodu župniku in vsem, ki mu pri tem pomagajo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!