Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
3°C
2°C
SOB.
1°C
-2°C
Deli
2805

Spodbudne spremembe na področju kulturne dediščine

Tudi v naši župniji je vedno kaj novega. Gospod župnik Jože Poje ima to navado, da neprestano spremnja na bolje tudi majhne detajle, ki pa so, ko se združijo res veliki, dobrodošli in nad vse dragoceni. Tisti, ki bolje poznamo notranjost župnijske cerkve, pa tudi tisti, ki jo vidijo samo parkrat na leto, zagotovo opazimo razlike v kvaliteti ozvočenja, razsvetljave, pa tudi prenove drugih detajloov. Naj danes omenim samo čudovit lestenec v zakristiji, ki je nastal iz zavrženih  stenskih luči, ki so osvetljevale stene in prenovljen oltar svete Uršule na ženski strani, saj se je s postavitviljo nove oltarne mize spet sprostil spodnji del oltarja., ki je prej sestavljal oltarno mizo.
Podobne spremembe na bolje pa so opatne tudi vsepovsod drugod v župniji. Iskrena hvala gospodu župniku in vsem, ki mu pri tem pomagajo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij