Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
31°C
16°C
SOB.
32°C
16°C
Deli
2102

Obiščite razstavo Moja Ljubljanica

Med krompirjevimi počitnicami spoznajte bogastvo reke Ljubljanice na razstavi Moja Ljubljanica.

Vabljeni na sprehod skozi 3 svetove, ki jih je na svoji poti ustvarila reka in spoznajte njenih 7 imen. Oglejte si več kot 300 raznovrstnih arheoloških najdb iz ene največjih arheoloških zbirk v Sloveniji.

 

Vse to in še mnoge zgodbe reke Ljubljanice lahko spoznate na samostojnem ogledu razstave Moja Ljubljanica. Otroci se na raziskovanje po razstavi lahko podajo z Družinskim vodičem, ki je na voljo v muzejski trgovinici.

 

Razstavo lahko obiščete v torek, petek, soboto in nedeljo med 10.00 in 18.00 uro.

 

 

Lepo vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi