Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

pretežno jasno
Popoldne bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 11, na Primorskem do 15 °C.
4°C | 11°C
sobota, 17.11.2018
2°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
2°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 5°C
torek, 20.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 13h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
4°C
11°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Mladi po srcu so bili gostje na letnem ......


UMETNOST

| |
03.06.2018      9:14
A A

Mladi po srcu so bili gostje na letnem koncertu MePZ Drenov Grič - Lesno BrdoDeli:
Mešani pevski zbor iz naše neposredne soseščine, ki ga zelo strokovno vodi ga. Ksenija Pirc, enkrat letno priredi letni koncert in predstavi aktualni program. Vsako leto na koncertu gostijo še kakšen drug zbor, glasbeno skupino ali posameznika. Letos je ta čast pripadla "naši" ložansko-dragomerski skupini Mladi po srcu, ki jo vodi g. Iztok Urbanc iz Dragomerja. "Mladi" so zapeli šest pesmi in na koncu z gostitelji še Čebelarja ter kot dodatek na željo občinstva še vsem dobro znano V dolini tihi. Letni koncert 1. junija v gasilskem domu na Drenovem Griču je tako minil v prijetnem druženju dveh sosedov, ki ljubita petje.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO KOSEC LOG-DRAGOMER? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!