Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli
2428

Mladi po srcu so bili gostje na letnem koncertu MePZ Drenov Grič - Lesno Brdo

Mešani pevski zbor iz naše neposredne soseščine, ki ga zelo strokovno vodi ga. Ksenija Pirc, enkrat letno priredi letni koncert in predstavi aktualni program. Vsako leto na koncertu gostijo še kakšen drug zbor, glasbeno skupino ali posameznika. Letos je ta čast pripadla "naši" ložansko-dragomerski skupini Mladi po srcu, ki jo vodi g. Iztok Urbanc iz Dragomerja. "Mladi" so zapeli šest pesmi in na koncu z gostitelji še Čebelarja ter kot dodatek na željo občinstva še vsem dobro znano V dolini tihi. Letni koncert 1. junija v gasilskem domu na Drenovem Griču je tako minil v prijetnem druženju dveh sosedov, ki ljubita petje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!