Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Jutranje temperature bodo od 6 do 12 °C.
10°C | 27°C
torek, 22.04.2018
10°C | 28°C
sreda, 24.04.2018
11°C | 24°C
četrtek, 25.04.2018
11°C | 25°C
petek, 26.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Delovno poletje


KULTURA

| |
15.09.2017      9:46
A A

Delovno poletjeDeli:

Predstavili smo se na Karavani študijskih krožkov 22. junija, na kateri je sodelovalo več kot 200 mentorjev in udeležencev študijskih krožkov. Namen karavane je izobraževalni in povezovalni – omogoči medsebojno spoznavanje, prenos idej med krožki, ki delujejo po Sloveniji, učenje posameznih metod, veščin in pristopov, izmenjavo izkušenj ter spoznavanje organizatorjevega okolja, letos je bila to Idrija. Predstavili smo se s tremi ŠK (bralnim, Begunci, ali vas poznamo, Od pravljice do lutke) ter z 2. in 3. število revije Pogovori z občani. Razstavljene revije so takoj pošle in kar nekaj velikim izobraževalnim organizacijam smo jih kasneje poslali po pošti.
V programu Aktivne poletne počitnice smo organizirali dve likovni delavnici, vodila jih je Milka Erbežnik. Učencem je poznana slikarka ponudila več motivov, vsak si je sam izbral, kaj želi naslikati. Sličice vseh 19 učencev smo razstavili na terasi Toscane v Dragomerju. Otroci so najprej narisali pet sličic, potem pa mentorici Vesni Kučan povedali pravljico o narisanem, ki jo je ta zapisala in pripravila za objavo. Otroci so za »knjižno izdajo« narisali še naslovnico. Literarni prvenci so bili razstavljeni tudi ob proslavi ob občinskem prazniku, ki se je je udeležil predsednik, Borut Pahor. Poleg tega smo ponovno razstavili tudi sličice obeh slikarskih delavnic.

              

Nika Gams, predsednica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!