Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
13°C
10°C
JUTRI
15°C
6°C

Brezplačno osnovno podjetniško svetovanje

Podjetnikom in potencialnim podjetnikom v občini Log - Dragomer je na voljo brezplačno osnovno podjetniško svetovanje v okviru SPOT svetovanja Osrednjeslovenska na tel. št. 051 417 778 ali anja.zagar@ozs.si. Poleg tega do konca septembra med občani zbiramo interes za izvedbo brezplačnih delavnic na temo:

  • - Oblike opravljanja dejavnosti (s.p., d.o.o., osebno dopolnilno delo, delo upokojencev, dopolnilna dejavnost na kmetiji)
  • - ABC podjetništva
  • - Blagovne znamke
  • - Drugo (sporočite svoj predlog)
  •  

Svoj interes sporočite na el. naslov: anja.zagar@ozs.si. V sporočilu navedite svoje ime, priimek, naziv podjetja (če ga imate) in temo, ki bi vas zanimala. V primeru zadostnega interesa bomo brezplačne delavnice izvedli v zimskem času v prostorih Upravnega centra Občine Log - Dragomer.

 

Točke SPOT Svetovanje so sofinancirane s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi