Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
15°C
NED.
22°C
13°C
Objava JE POTEKLA dne 07. 07. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

RAČUNOVODJA-KNJIGOVODJA - M/Ž

- KNJIŽENJE V GLAVNO KNJIGO IN OBRAČUN DDV TER OSTALIH MESEČNIH POROČIL

- OBRAČUN PLAČ IN OSTALIH PREJEMKOV TER ODDAJANJE REK OBRAZCEV


- PRIPRAVA MESEČNIH IN LETNIH POROČIL, VKLJUČNO Z ZAKLJUČNIMI RAČUNI IN DAVČNIMI NAPOVEDMI,


- OSTALA RAČUNOVODSKA DELA IN PRIPRAVA POROČILTrajanje zaposlitve: nedoločen časDelovni čas: 40 ur/tedenUrnik dela: dopoldanPreizkusno delo: 3 mes.Okvrina plača: 1.900,00 EUR bruto mesečnoZahtevana izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.; EkonomijaAlternativna izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, EkonomijaDelovne izkušnje: 3 letZahtevano znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro


Zaželjeno znanje jezikov: nemški jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobroDrugi pogoji: POZNAVANJE SRS, POZNAVANJE DAVČNE ZAKONODAJEKontakt za kandidata:


ZDENKA DODIG


031 379 751


tekom.zdenka@siol.net


Vodnikovo naselje 7 , 1000 LJUBLJANANačin prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pokličejo za razgovorOstalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Oglejte si tudi