Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
17°C
JUTRI
31°C
17°C
Oceni objavo

Začenja se gradnja Vilharie

Župan Zoran Janković se je v sredo, 22. marca 2023, udeležil polaganja temeljnega kamna poslovne stavbe Vilharia ob Vilharjevi cesti.

S tem projektom oživljamo zdaj degradirano območje ob železniški postaji. Župan Zoran Janković je ob tem napovedal, da bo v sklopu prenove osrednje železniške postaje, gradnje nove avtobusne postaje in drugih infrastrukturnih nepremičninskih projektov na območju Potniškega centra Ljubljana, do poletja zaključeno tudi prestavljanje kanalizacijskega kanala ob Vilharjevi cesti.  Med drugim je poudaril še, da ga veseli, da investitorji prepoznavajo priložnosti, ki jih ponuja Ljubljana.

V okviru polaganja temeljnega kamna je potekala tudi okrogla miza, na kateri so govorili o trajnostni gradnji in revitalizaciji degradiranih zemljišč, ki se je je udeležil tudi podžupan doc. Rok Žnidaršič.

Oglejte si tudi