Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
0°C
JUTRI
2°C
-3°C
612

V ZD Ljubljana odpiramo ambulante za neopredeljene paciente

Po odprtju ambulant v ZD Rudnik, sta v ponedeljek, 23. januarja 2023, z delom pričeli še dve ambulanti za neopredeljene zavarovane osebe v ZD Šiška.

V ambulantah se bodo prednostno opredeljevali pacienti, ki so imeli v enoti Šiška nazadnje izbranega osebnega zdravnika in imajo v tej enoti tudi svojo zdravstveno dokumentacijo. Opredeljevanje pacientov bo potekalo sprotno ob njihovi obravnavi zaradi zdravstvenih težav.

V okviru ZD Ljubljana tako sedaj delujejo štiri tovrstne ambulante. V prejšnjem tednu sta namreč pričeli delovati že dve ambulanti v ZD Rudnik, v prvem tednu delovanja je ambulanti skupaj obiskalo okoli 400 pacientov.

Naročanje na pregled je na telefonsko številko 01 5815 376 v ordinacijskem času ambulant. Več informacij najdete tukaj

Dodatne ambulante za neopredeljene se bodo do konca januarja in v februarju odprle še v nekaterih enotah ZD Ljubljana. V njih se bodo prednostno opredeljevali pacienti, ki so v teh enotah izgubili osebnega zdravnika. O pričetku odprtja preostalih ambulant in njihovem urniku bomo javnost sprotno obveščali.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi