Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
6°C
-4°C
325

ŠPORTNA POSLASTICA LETA - ne zamudi!

Vsi prijatelji, simpatizerji in ljubitelji gimnastike boste v mesecu aprilu prišli na svoj račun. GIMNASTIČNO DRUŠTVO ZELENA JAMA je že več desetletij vodilno društvo v ženski športni gimnastiki na prostoru Slovenije, iz katerega izhajajo že štiri olimpijke.

V soboto, 6. aprila bomo organizirali že 17. Zelena jama Open 2019. Mednarodno tekmovanje v ženski športni gimnastiki, kjer se bodo pomerile telovadke iz cele Evrope.

Naše mlade telovadke se udeležujejo mnogih mednarodnih turnirjev, zato smo tudi mi leta 2003 prvič organizirali ZELENA JAMA OPEN, ki je v vseh teh letih postalo tradicionalno in eno izmed najmočnejših tekmovanj za mlade telovadke v tem delu EVROPE.


Celotne prireditve se udeleži več kot 300 tekmovalk, njihovih staršev, sorodnikov in prijateljev.


Več informacij dobite na info@gimzj-drustvo.si in na 070 796 207.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi