Logo MojaObčina.si

Ljubljana

JUTRI
13°C
1°C
TOR.
12°C
2°C
10648

Tek in pohod po Brdu

Ljubljanski maraton in Tek trojk nista edina teka v Ljubljani. Drugi je odpadel že dvakrat, prvi pa je za letos najavljen in nanj se je dobro pripraviti. Odlična vmesna postaja do tja je lahko tek na Brdu. Tamkajšnji Gozdni tek je pred desetletji nastal iz potrebe tekačev po suhi vadbi in je imel nekoč celo polmaratonsko traso. Od začetka je organizator Smučarski klub Brdo, ki vse tekačice in tekače vabi to nedeljo, 26. septembra 2021, na tekaško, pohodno in še kakšno druženje krajanov Brda in Vrhovcev.

Osrednje prizorišče bo pred TC lesnina na Brdu, začetek dogajanja pa bo ob 9.45, ko se bo začel pohod. Sledili bodo teki na razdaljah od 150 metrov do 10 kilometrov. Dogodek poteka v okviru programa Razgibajmo Ljubljano. Več informacij si lahko preberete v tukaj.

povzeto po: Športna zveza Ljubljane, 20.9.2021

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi