Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
14°C
2°C
JUTRI
4°C
-6°C
Deli
2442

100 supov za čistejšo Ljubljanico

Jutri, 29. junija 2017, bo na Ljubljanici potekala akcija '100 supov na Ljubljanici za čistejšo reko'. Zbrani suparji si bodo ogledali mestno središče z vodne gladine, kar je vedno posebno doživetje, hkrati pa bodo očistili nabrežja Ljubljanice neželenih smeti. 
Akcija se bo začela na Špici ob 16. uri. Vsi, ki bi vas akcija zanimala, a nimate svojega supa, se lahko čiščenja kljub vsemu udeležite. Ekipa sup kluba Bananaway bo namreč najbolj zagretim brezplačno posodila 20 kompletov sup opreme. Pridni suparji bodo za nagrado deležni piknika na Špici, kjer se bodo lahko pogostili z osvežilno pijačo in prigrizkom. Radio Antena, ki je tudi sicer organizator dogodka, pa bo poskrbel za popestritev druženja - na Špici bo namreč stal njihov mobilni studio, glasbo pa bo vrtel DJ Bitenc. 

Za več informacij in prijavo obiščite http://www.radioantena.si/70549
Vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
MBA vhodna vrata in okna