Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Konec programa start:Cloud


POSLOVNE

| |
26.09.2012      12:35
A A

Konec programa start:Cloud


V ponedeljek 24. 9. se je v KUD France Prešeren v Ljubljani odvil zaključni dogodek programa start:Cloud.


Zaključni dogodek programa start:Cloud. Foto: start:Cloud
Zaključni dogodek programa start:Cloud. Foto: start:Cloud
Deli:

start:Cloud je pospeševalniški program, ki je s podporo Si.mobila, Združenja za informatiko in telekomunikacije/Zitexa in Euroclouda prvič potekal v Hekovniku od junija do septembra letos. 

Na dogodku so se pred strokovno komisijo predstavila v programu sodelujoča startup podjetja. Svoje poslovne rešitve bodo lahko po novem objavila v prvi slovenski spletni tržnici s poslovnimi rešitvami Bizstore.si (http://www.bizstore.si). S tem imajo mlada podjetja in samostojni razvijalci poslovnih rešitev priložnost, da od svojih idej dobijo tudi posel.

Dogodek je povezoval Filip Dobranič, komentatorji predstavitev pa so bili Kristjan Pečanac (Hekovnik), Andrej Strojin (PWC), Borut Rismal (investitor), Matevž Klanjšek (Celtra), Matej Golob (TEDx), prisostvoval pa je tudi Aleš Špetič, glasnik digitalnih tehnologij.

 

Zmagovalec in dobitnik nagrade v višini 10.000 EUR, ki jo je podelil Si.mobil, je poslovna rešitev Shopamine. Shopamine podjetjem ponuja možnost najema spletne trgovine in je med vsemi pripravljenimi izdelki pokazal največ izvirnosti in tržnega potenciala. Rešitev je polno delujoča, opravilno odlična, izpolnjuje varnostne zahteve in je pripravljena za komercialno uporabo


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo