Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
5°C
JUTRI
23°C
5°C
Objava JE POTEKLA dne 29. 01. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.

MEHANIK 2 - M/Ž

IZVAJANJE AVTOMEHANIČNIH IN AVTOELEKTRIČARSKIH OPRAVIL V DELAVNICI, IZVAJANJE TESTIRANJ V DELAVNICI, OBČASNO IZVAJANJE VARNE, PRAVOČASNE IN KAKOVOSTNE POMOČI NA CESTI IN VLEKE, IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S STRANI NADREJENEGA.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 3 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna; Motorna vozila, ladje in letala

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Drugi pogoji: Zaželjena srednješolska poklicna izobrazba avtomehanične, avtoelektričarske, elektrotehnične, strojne ali druge primerne usmeritve. Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije. Osnovno, ustno in pisno znanje slovenskega jezika (slovnično ustrezno), Usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije. Znanje enega tujega jezika (angl.) za namene osnovnega govornega sporazumevanja. Zaželeno veljavno vozniško dovoljenje C kategorije. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in trimesečnim poskusnim delom.

Kontakt za kandidata:
NATAŠA SEDEJ
zaposlitev@amzs.si
Dunajska cesta 128 A, 1000 LJUBLJANA

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi