Logo MojaObčina.si

Ljubljana

JUTRI
33°C
18°C
PON.
32°C
19°C
2478

Medgeneracijsko druženje - Izberi zdravo življenje!

DRAGI OTROCI, STARŠI, DEDKI, BABICE IN VSI OSTALI!

Vabimo vas na Medgeneracijsko druženje, kjer bomo skupaj preživljali čas ob zanimivih dejavnostih in vsebinah. 

V marcu bomo skupaj pekli kruh! Spoznavali bomo njegovo pripravo ter med seboj podelili recepte za kruh in okušali različne vrste kruha - s semeni, zelišči, sirom... Ko bo testo vzhajalo in se bo kasneje kruh pekel v pečici, bomo spoznavali ljudsko izročilo povezano s kruhom: pregovori, zgodbe in pesmi o kruhu. Nato bomo skupaj pokusili naše pekovske izdelke in uživali v kramljanju, prigrizkih, soku in dobri družbi.

Medgeneracijsko druženje bo potekalo v soboto, 17. marca 2018 na Černetovi 20. Začnemo ob 9.30 in končamo do 14.30. Za udeležbo na dogodku so potrebne predhodne prijave na ana.cesar@izriis.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Iksa Vizija
MBA vhodna vrata in okna
Dežela okusov
ABC nepremičnine