Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
26°C
15°C
JUTRI
24°C
16°C
11468

Kampanja Tujina ali Ljubljana? vabi na večdnevni oddih

Turizem Ljubljana je pričel s komunikacijsko kampanjo, v kateri znamenitosti Ljubljane primerjajo s tistimi iz tujih prestolnic.

Pri snovanju kampanje so se vprašali, kako privabiti domače turiste, ki so doslej ob besedni zvezi mestni oddih najprej pomislili na potovanje v Pariz, Barcelono ali London. V sklopu komunikacijske akcije Tujina ali Ljubljana? so ustvarili serijo zunanjih oglasov in oglasov na družbenih omrežjih, kjer fotografije Ljubljane primerjajo s številnimi slavnimi znamenitostmi tujih prestolnic. Oglasi vabijo tudi k odkrivanju pisanih okusov z vseh koncev sveta in k organizaciji poslovnih srečanj in dogodkov v Ljubljani.

Za lažjo odločitev, kaj početi, so že spomladi pripravili več paketov večdnevnih doživetij za različne starosti ali zanimanja obiskovalcev, ki jih najdete tukaj.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi