Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
6°C
JUTRI
15°C
9°C
578

Iščemo družbeno aktivne občinske svetnike

Na Stičišču Središče iščemo družbeno angažirane občinske svetnike in svetnice iz občin osrednjeslovenske regije, ki bi bili pripravljeni sodelovati v razpravi, kako v občinah izboljšati pogoje za delovanje društev in zavodov. Iščemo torej svetnike in svetnice, ki so poleg svoje vloge v občinskem svetu tudi pripadniki društev ali zavodov.


S prijavljenimi bomo 15. 2. 2023 opravili spletni klepet na teme pogojev za delovanje društev in zavodov, izmenjali dobre prakse in razpravljali o prednostih in slabostih participativnega proračuna. Prijava na dogodek prijavljenega ne obvezuje nadaljnjega sodelovanja v klubu.
Za prijave na dogodek in dodatna vprašanja smo dosegljivi na: sticisce@nefiks.si, telefonski številki 040 698 915 ali na spletni strani Stičišča Središče.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi