Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zahvala občanom Litije in Šmartna pri Litiji ......


VOLITVE

| |
21.03.2014      12:43
A A

Zahvala občanom Litije in Šmartna pri Litiji za oddane podpise podpore


Iskrena zahvala prav vsem, ki ste oddali podpis podpore, si vzeli čas in odkorakali na Upravno enoto, prav tako vsem tistim, ki ste nam izkazali podporo, pa zaradi takšnih ali drugačnih razlogov, okoliščin niste mogli oddati podpore.


Deli:

V sredo se je iztekel zadnji dan za oddajo podpisov podpore za referendum PROTI zapiranju arhivov UDBE. Tudi v OO SDS Litija smo na zadnji dan stisnili moči in ob prelepem vremenu postavili stojnico pred občinsko stavbo. Tudi ta dan je bil s strani zbiranja podpisov zelo uspešen, saj je večina mimoidočih, občank in občanov občine Litija in Šmartno pri Litiji oddala podpis podpore. Skupaj v 35 dneh zbiranja smo v SDS Litija zbrali 504 podpise, skupaj s šmarskim odborom pa precej preko 600, kar ocenjujemo na uspeh in znak podpore številnih občanov za naše opravljeno delo in zastavljeno delo za naprej. Še to: vseh zbranih v Sloveniji je bilo 46.699.


Zavedamo se, da smo naredili šele prvi korak PROTI zapiranju arhivov UDBE. Drugi korak bo uspeh tudi na referendumu.


Zavedamo se, da tudi našim občanom ni vseeno za zgodovino in prihodnost, ki je pred nami.

 


Še enkrat iskrena hvala.

 

OO SDS Litija

Gregor Zavrl, predsednik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinski odbor SDS Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski odbor SDS Litija
Občinski odbor SDS Litija
Ulica Mire Pregljeve 1
Tel:040 971 000
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4

Bodite prvi pri oddaji mnenja.