Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tečaji za odrasle v NLP Litija


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.10.2016      12:40
A A

Tečaji za odrasle v NLP Litija


V Plesno športnem društvu NLP se že vrsto let ukvarjamo s plesnimi tečaji za otroke, v naši ponudbi pa se najde tudi kaj zanimivega za malce večje ljubitelje gibanja.


Deli:

Enkrat tedensko se dobivamo na vajah družabnega plesa. To je skupno ime za standardne in latinsko-ameriške plese, ki jih srečamo na zabavah, prireditvah, odprtih plesih, tekmovanjih. Med standardne plese štejemo angleški (počasni) in dunajski (hitri) valček, fokstrot ter tango, k latino plesom pa sodijo rumba, cha cha, mambo, salsa in samba. Ko naštetim dodamo še swing, hustle, jive in ostale, dobimo pravo zakladnico plesnega znanja. Na tečajih družabnega plesa se na sproščen način naučimo osnovnih korakov svetovnega plesnega programa, da se ob različnih priložnostih znamo zavrteti in zabavati na plesišču. Plesna vaja ni le učenje plesnih korakov, ampak prijetno druženje ob plesu in glasbi. Zato pozabite na vsakodnevne skrbi in se nam pridružite v svetu plesa! Plešemo na začetnih in nadaljevalnih tečajih v Litiji in Jevnici.

Novost med našimi vadbami pa je nirvana fitnes. Vadba temelji na sproščujoči glasbi, katero spremljajo akustični znaki, ki diktirajo ritem dihanja. Je naravna pot k odpravi stresa, anksioznosti, kroničnih obolenj in depresije. Prav tako z njo razstrupljamo oz. prečistimo svoje telo in duha ter si na račun zadostne oksidacije podaljšujemo življenjsko dobo. Rešitev vsemu navedenemu se skriva v kar se da sproščenem vzdušju, ki združuje učinkovite tehnike pilatesa, joge in dihanja. Vadba je namenjena splošni populaciji, vsem, ki so izpostavljeni stresu, astmatikom, dijakom in študentom, starejši populaciji, športnikom,... Na vadbi okrepimo celo telo, poskrbimo za zmanjšanje stresa, izboljšanje gibljivosti in regeneracijo telesa. Vadba poteka vsako sredo ob 19. uri v plesni dvorani OŠ Litija.

Vabljeni v našo družbo! Več o plesnih tečajih tudi na www.psdnlp.com, za vprašanja pa smo dosegljivi na psd.nlp@gmail.com.
Povezave:www.psdnlp.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.201 | Družabni dogodki
Pohod Litija- neznano

Bodite prvi pri oddaji mnenja.