Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Temperature bodo na vzhodu do 31 stopinj C, drugod bo hladneje.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tečaji za odrasle v NLP Litija


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.10.2016      12:40
A A

Tečaji za odrasle v NLP Litija


V Plesno športnem društvu NLP se že vrsto let ukvarjamo s plesnimi tečaji za otroke, v naši ponudbi pa se najde tudi kaj zanimivega za malce večje ljubitelje gibanja.


Deli:

Enkrat tedensko se dobivamo na vajah družabnega plesa. To je skupno ime za standardne in latinsko-ameriške plese, ki jih srečamo na zabavah, prireditvah, odprtih plesih, tekmovanjih. Med standardne plese štejemo angleški (počasni) in dunajski (hitri) valček, fokstrot ter tango, k latino plesom pa sodijo rumba, cha cha, mambo, salsa in samba. Ko naštetim dodamo še swing, hustle, jive in ostale, dobimo pravo zakladnico plesnega znanja. Na tečajih družabnega plesa se na sproščen način naučimo osnovnih korakov svetovnega plesnega programa, da se ob različnih priložnostih znamo zavrteti in zabavati na plesišču. Plesna vaja ni le učenje plesnih korakov, ampak prijetno druženje ob plesu in glasbi. Zato pozabite na vsakodnevne skrbi in se nam pridružite v svetu plesa! Plešemo na začetnih in nadaljevalnih tečajih v Litiji in Jevnici.

Novost med našimi vadbami pa je nirvana fitnes. Vadba temelji na sproščujoči glasbi, katero spremljajo akustični znaki, ki diktirajo ritem dihanja. Je naravna pot k odpravi stresa, anksioznosti, kroničnih obolenj in depresije. Prav tako z njo razstrupljamo oz. prečistimo svoje telo in duha ter si na račun zadostne oksidacije podaljšujemo življenjsko dobo. Rešitev vsemu navedenemu se skriva v kar se da sproščenem vzdušju, ki združuje učinkovite tehnike pilatesa, joge in dihanja. Vadba je namenjena splošni populaciji, vsem, ki so izpostavljeni stresu, astmatikom, dijakom in študentom, starejši populaciji, športnikom,... Na vadbi okrepimo celo telo, poskrbimo za zmanjšanje stresa, izboljšanje gibljivosti in regeneracijo telesa. Vadba poteka vsako sredo ob 19. uri v plesni dvorani OŠ Litija.

Vabljeni v našo družbo! Več o plesnih tečajih tudi na www.psdnlp.com, za vprašanja pa smo dosegljivi na psd.nlp@gmail.com.
Povezave:www.psdnlp.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.