Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 22.05.2018

oblačno
Ponoči bo sprva delno jasno, v jutranjih urah pa bo oblačnost od juga spet naraščala. Zjutraj bodo ponekod na jugu možne posamezne plohe, lahko tudi zagrmi. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem okoli 15 °C.
13°C | 23°C
sreda, 21.05.2018
12°C | 24°C
četrtek, 23.05.2018
13°C | 26°C
petek, 24.05.2018
15°C | 23°C
sobota, 25.05.2018
15°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 21.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novo leto - novi tečaji


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
02.01.2017      15:36
A A

Novo leto - novi tečajiDeli:
Z decembrsko novoletno produkcijo smo se v Plesno športnem društvu NLP poslovili od leta 2016. Nastopili so prav vsi plesalci društva. S skupnimi močmi in s pomočjo čarovnice Winnie so pričarali poletje, a prav kmalu je Winnie ugotovila, da ji zimska pravljica bolj ustreza. Zato so skupaj ustvarili praznično vzdušje, manjkala pa niso niti darila. Nato so si plesalci in trenerji privoščili nekaj zasluženega počitka in se med počitnicami napolnili z novo energijo in idejami.

Z novim letom pa v NLP prihajajo tudi novi tečaji. Že ta petek, 6. januarja začenjamo z rekreativnim tečajem hip hopa (10+ let), kjer se bodo novi plesalci spoznali z osnovami hip hop gibanja in zaplesali ob ritmih moderne glasbe. Tečaj poteka vsak petek od 17:45 do 19:00 v dvorani Steko v Litiji.

Nismo pozabili niti na odrasle, ki se lahko v parih zavrtijo na začetnem tečaju družabnega plesa. Na sproščen način se lahko naučite osnovnih korakov svetovnega plesnega programa, da se ob različnih priložnostih znate zavrteti in zabavati na plesišču. Plešemo vsak petek od 19:00 do 20:15 v dvorani Steko (Litija).

Prav tako pa je odraslim namenjena nova vadba TNZ - trebuh, noge, zadnjica, ki je namenjena oblikovanju najbolj kritičnih delov našega telesa. Skozi vadbo, ki je sestavljena iz dveh delov, poskrbimo za fit postavo in dobro počutje. Vadba poteka vsako sredo od 19:00 do 20:15 v telovadnici OŠ Litija. Začnemo 11. januarja 2017.

Za prijavo na tečaje izpolnite obrazec na naši spletni strani. Za več informacij o tečajih smo dosegljivi tudi na naslovu psd.nlp@gmail.com.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.