Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
10°C
6°C
TOR.
15°C
7°C
Deli
1373

JUDOISTA SE Z MEDNARODNEGA POKALA BEŽIGRAD VRAČATA S KOLAJNAMI

V soboto, 30.3.2019 sta se na močnem mednarodnem turnirjem z veliko konkurenco v Bežigradu, odlično borila tudi dva Litijana. Na tekmovanju je nastopilo kar 423 tekmovalcev iz Slovenije, Hrvaške, Italije, Avstrije, .Bosne, Madžarske in Azerbajdžana.
Odlično drugo mesto med mlajšimi dečki U12 je osvojil Tevž Kristan, ki je premagal vse nasprotnike, razen v finalni borbi, kjer ga je sicer nižji nasprotnik presenetil z močnim prijemom ter hitrim metom. Tretje mesto je osvojil Tian Cizerle, prav tako zelo dober judoist, ki ga je končne borbe za finale stala napaka v parternem delu polfinalaOba trenirata komaj drugo leto in sta pokazala velik talent in voljo do treninga, za kar pa sta nagrajena tudi z uspehi na tekmovanjih. 

 

 

avtorica: Katarina Kumer, judo Litija

Fotogalerija

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi