Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
18°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državno prvenstvo invalidov v šahu


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.12.2014      10:09
A A

Državno prvenstvo invalidov v šahu


V soboto, 22. novembra 2014, je v Litiji potekalo ekipno državno prvenstvo invalidov v hitropoteznem šahu. Prvenstvo je razpisala in organizirala Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite, izvajalec pa je bilo Medobčinsko društvo invalidov Litija – Šmartno pri Litiji. Pozdravni govor je imela podžupanja Litije ga. Lijana Lovše.


Deli:

Zmagala je ekipa Maribora, drugo mesto pa je zasedla ekipa Črnomlja – obe enako kot prejšnje leto. Žal se letos ekipi Litije na območnem tekmovanju oktobra v Črnomlju ni uspelo uvrstiti v finale državnega prvenstva za razliko od lani, ko smo v Slovenj Gradcu osvojili tretje mesto v Sloveniji.

 

Tekmovanje je pod strokovnim vodstvom republiškega šahovskega sodnika g. Juriča potekalo tekoče in v zadovoljstvo petdeset šahistk in šahistov (deset moških in dveh ženskih ekip). Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite je naše društvo pohvalila za uspešno oz. odlično izvedeno organizacijo tega tekmovanja. Gostilna Kovač je lepo pripravila veliko dvorano, ki se je ponovno pokazala kot zelo primerna za tovrstne prireditve.                                                  

 

 

Vodja šahovske sekcije: Franci Prettner

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MEDOČINSKO DRUŠTVO INVALIDOV OBČIN LITIJA IN ŠMARTNO PRI LITIJI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4

Bodite prvi pri oddaji mnenja.