Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.07.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, le na severu bo več oblačnosti. Ob meji z Avstrijo ni povsem izključena kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
19°C | 32°C
sobota, 22.07.2017
19°C | 34°C
nedelja, 23.07.2017
19°C | 34°C
ponedeljek, 24.07.2017
19°C | 28°C
torek, 25.07.2017
16°C | 28°C
Opozorila
Petek, 21.7.2017 ob 6h
Do ponedeljka bo po nižinah sredi dneva in popoldne velika toplotna obremenitev.
19°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Podpisan koalicijski sporazum o litijski ......


NOVICE

| |
02.10.2015      10:59
A A

Podpisan koalicijski sporazum o litijski pomladi v mandatnem obdobju 2014-2018Deli:

KOALICIJSKI SPORAZUM O LITIJSKI POMLADI v mandatnem obdobju 2014-2018 je bil podpisan v četrtek 1.10.2015. Podpisali so ga: Župan Franci Rokavec, predsednica OO SLS Lijana Lovše, predsednik OO SDS Boris Doblekar, predsednik OO N.Si krščanski demokrati Boštjan Sukič ter vodja svetniške skupine SLS Pavel Hiršel in samostojni svetnik N.Si krščanski demokrati Primož Kokovica.

Navedene stranke, zastopane v občinskem svetu občine Litija so se za podpis koalicijskega sporazuma odločile zaradi enotne želje po odgovornem, konstruktivnem, povezovalnem in transparentnem reševanju problemov in v iskanju najboljših rešitev za naše občanke in občane ter v skladu s pričakovanji občank in občanov po nadaljevanju uspešnega vsestranskega razvoja občine Litija, ki bo zagotavljal kakovostno življenje. 

Cilj Sporazuma je v zagotovitvi učinkovitega funkcioniranja občine, iskanju potrebnega političnega konsenza pri vzpostavitvi finančno stabilnega dolgoročnega razvoja, ki bo prispeval k konkretnemu vsakodnevnemu reševanju vprašanj s katerimi se soočajo občanke in občani.

Podpisniki se zavedajo, da je po obdobju izvajanja velikih projektov potrebno v obdobju 2014-2018 prioritetno pristopiti k dolgoročno stabilnemu in uravnoteženemu izvajanju proračuna. V sporazumu so izpostavili 10 prioritetnih točk, ki jih želijo izvesti v tem mandatnem obdobju, v nadaljevanju pa dodali, da se vsekakor zavedajo, da so pri izvajanju občinskih nalog pomembni tudi projekti na ostalem področju gospodarske in družbene infrastrukture, gospodarstvu in razvoju podeželja, ki bodo začrtani v Dolgoročnem razvojnem programu občine Litija za obdobje 2016 -2022 kateri bo sprejet v začetku leta 2016.


Besedilo sporazuma v priponki spodaj.

 

 
Priloge:
PDF
koalicijskisporazum.pdf
48366_koalicijskisporazum.pdf (223,77 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.