Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

PO ZNANJE IN PO NOVE TEMELJNE IN POKLICNE ......


ŠOLSTVO, GOSPODARSTVO, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, OBVESTILA

| |
26.01.2017      13:26
A A

PO ZNANJE IN PO NOVE TEMELJNE IN POKLICNE KOMPETENCE NA IC GEOSS!Deli:

Izobraževalni center Geoss d.o.o. je bil v konzorciju z Zasavsko ljudsko univerzo ter Srednjo tehniško in poklicno šolo Trbovlje uspešen na razpisu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport. 

Na razpisu smo pridobili sredstva s katerimi omogočamo delovanje Centra za pridobivanje kompetenc Zasavje (CPK), v okviru katerega bomo zaposlenim nudili številna brezplačna usposabljanja in izobraževanja v obdobju med septembrom 2016 in marcem 2019.

 

Z vključitvijo v projekt smo naredili korak naprej k razvoju vseživljenjskega učenja pri nas. S projektom sedaj lahko vsak poglobi in dopolni svoje znanje ali pa nadgradi svoje poklicne in osebne veščine.

Ciljna skupina v projektu so zaposleni s pridobljeno največ srednješolsko izobrazbo, prednost imajo starejši od 45. let.  Namen projekta je namreč izboljšati kompetence starejših odraslih, ki jih ti potrebujejo zaradi potreb na trgu dela, večje zaposljivosti in mobilnosti ter osebnega razvoja in delovanja v sodobni družbi. 

 

V prvem obdobju projekta smo izvedli 7 različnih programov v katere je bilo vključeno 91 posameznikov, ki so se izobraževali v naslednjih programih:

-          Izzivi podeželja

-          Računalniška pismenost za odrasle

-          Spletno učenje angleškega jezika

-          Digitalno znanje mi olajša delo in popestri življenje

-          Učinkovita komunikacija v negi in oskrbi

-          Priprave na preverjanje iz sistema HACCP

-          Excel priprave na ECDL

Pri izvajanju programov smo se povezali tudi s podjetji v našem lokalnem okolju, ki jim izobraževanje predstavlja vrednoto in ki želijo imeti razgledan, sposoben in izobražen kader na vseh področjih dela. Tako so svoje zaposlene v programe že napotili Dom Tisje Šmartno pri Litiji, Herz d.d., Mont-Var d.o.o. in drugi. Želimo si, da bi v prihodnjem obdobju tudi druga podjetja iz Litije in okolice sledila primerom dobre prakse in da bodo prepoznala izjemno priložnost, ki jim jo ponuja možnost brezplačne dokvalifikacije zaposlenih. 

Trenutno Izobraževalni center Geoss d.o.o. izvaja še 7 programov na različnih lokacijah – udeleženci pa se izobražujejo na področjih tujih jezikov – angleščine in nemščine, digitalnih zanj in komunikacije.

V naslednjih mesecih nameravamo izvesti še tri brezplačne programe, in sicer učenje angleščine ter računalništva, prav tako pa vas vabimo k vpisu k pripravam na izpit za viličarista.

Za več informacij in prijave nas pokličite na 031 759 355.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
September 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
22.09.2018
Danes ni dogodkov.
27.09.2018 | Kultura
Ljubljana pred sto leti
29.09.2018 | Tečaji in delavnice
Metalurška delavnica
27.09.2018 | Kultura
Ljubljana pred sto leti
29.09.2018 | Tečaji in delavnice
Metalurška delavnica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.