Logo MojaObčina.si
JUTRI
15°C
9°C
SOB.
18°C
8°C
3036

Pisarne LAS Srce Slovenije v Litiji, Kamniku, Lukovici in Moravčah

Lokalna akcijska skupina Srce Slovenije bo predvidoma sredi aprila objavila drugi javni poziv za Kmetijski sklad (EKSRP) in prvi javni poziv za Regionalni sklad (ESRR). Razpisa bosta predvidoma odprta do konca maja 2017. Vse zainteresirane prebivalce, ki imate projektne ideje, primerne za prijavo na javni poziv, vabimo, da nas obiščete in pomagali vam bomo z usmeritvami pri razvoju vaše ideje. Rezervirajte si termin na eni izmed lokacij v Litiji, Kamniku, Lukovici ali MoravčahPisarne LAS Srce Slovenije delujejo na naslednjih lokacijah:

  • LITIJA: pisarna LAS Srce Slovenije v Litiji deluje v okviru Razvojnega centra Srca Slovenije vsak dan od 8. do 15. ure. *Pisarna LAS od marca 2017 deluje na novem naslovu: Jerebova ulica 14, Litija - v zgradbi, kjer se nahaja tudi Občina Litija. Telefonske številke in kontakti ostajajo isti.
  • KAMNIK: vsak drugi ponedeljek v mesecu od 9.-15. ure v prostorih Občine Kamnik (Glavni trg 24, 1. nadstropje, pisarna 32).
  • LUKOVICA: vsak tretji četrtek v mesecu od 9.-15. ure v prostorih Občine Lukovica (Stari trg 1, društvena soba v pritličju).
  • MORAVČE: vsak prvi torek v mesecu od 9.-15. ure v prostorih Občine Moravče (Trg svobode 4).

Termin sestanka si lahko na eni izmed lokacij predhodno rezervirate na e-mail naslovu las@razvoj.si ali po telefonu na 01 8962 713 ali 051 312 738.

Aktualne informacije o delovanju LAS Srce Slovenije so objavljene tudi na spletni strani http://www.las-srceslovenije.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi