Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Predstavitev programa Evropa za državljane


DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI, OSTALO, TEHNIČNA IN DRUGA POMOČ

| |
29.01.2016      10:16
A A

Predstavitev programa Evropa za državljaneDeli:
Vas zanima kako do evropskih sredstev? Kako do partnerjev iz drugih držav? Ali se društvo lahko prijavi na razpis? 

Na ta in ostala vprašanja vam bomo odgovorili na brezplačni predstavitvi programa Evropa za državljane, ki bo v četrtek, 4. 2. 2016 ob 17.00 uri v dvorani Mladinskega centra Trbovlje, Ulica 1. junija 18, TrbovljeDogodek organizira ZLHT - Regionalni center NVO v sodelovanju z MC Trbovlje. 

Predstavitev programa Evropa za državljane je namenjena vsem društvom in drugim nevladnim organizacijam ter predstavnikom občinskih uprav iz občin Zagorje ob Savi, Litija, Hrastnik in Trbovlje oziroma vsem, ki si želite bolje spoznati možnosti financiranja svojih projektov s partnerji iz Evrope.

Program Evropa za državljane je pomemben instrument spodbujanja večje vloge državljanov pri razvoju EU. S tega vidika Evropska komisija spodbuja večjo vključitev državljanov na vseh ravneh in z vseh vidikov skupnosti ter jim s tem omogoča sodelovanje pri izgradnji vse bolj povezane Evrope. Na podlagi projektov in aktivnosti, s pomočjo katerih lahko državljani neposredno sodelujejo, program Evropa za državljane promovira skupno evropsko zgodovino in vrednote ter spodbuja evropsko državljanstvo in državljansko participacijo.

Na predstavitvi boste udeleženci spoznali splošne in specifične cilje in letne prioritete programa in možnosti za financiranje projektov. Dobili boste informacije za prijavo na razpise, kot tudi morebitne ideje na podlagi primerov projektov.

Prijave:

Za udeležno na izobraževanju je obvezna e-prijava. Prijave zbiramo do 3.2.2016 oz. do zasedenosti prostih mest.

Izvajalka:

Barbara Možina, strokovna sodelavka

Dobro pozna evropske razpise in že nekaj let svetuje pri pripravi projektnih prijav, kot tudi nudi podporo pri izvajanju projektov in poročanju.

 

Za več informacij pokličite na telefonsko številko 059 927 619 ali pišite na info@consulta.si.

 

Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.