Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
10°C | 13°C
torek, 23.10.2017
7°C | 13°C
sreda, 24.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Predstavitev programa Evropa za državljane


DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI, OSTALO, TEHNIČNA IN DRUGA POMOČ

| |
29.01.2016      10:16
A A

Predstavitev programa Evropa za državljaneDeli:
Vas zanima kako do evropskih sredstev? Kako do partnerjev iz drugih držav? Ali se društvo lahko prijavi na razpis? 

Na ta in ostala vprašanja vam bomo odgovorili na brezplačni predstavitvi programa Evropa za državljane, ki bo v četrtek, 4. 2. 2016 ob 17.00 uri v dvorani Mladinskega centra Trbovlje, Ulica 1. junija 18, TrbovljeDogodek organizira ZLHT - Regionalni center NVO v sodelovanju z MC Trbovlje. 

Predstavitev programa Evropa za državljane je namenjena vsem društvom in drugim nevladnim organizacijam ter predstavnikom občinskih uprav iz občin Zagorje ob Savi, Litija, Hrastnik in Trbovlje oziroma vsem, ki si želite bolje spoznati možnosti financiranja svojih projektov s partnerji iz Evrope.

Program Evropa za državljane je pomemben instrument spodbujanja večje vloge državljanov pri razvoju EU. S tega vidika Evropska komisija spodbuja večjo vključitev državljanov na vseh ravneh in z vseh vidikov skupnosti ter jim s tem omogoča sodelovanje pri izgradnji vse bolj povezane Evrope. Na podlagi projektov in aktivnosti, s pomočjo katerih lahko državljani neposredno sodelujejo, program Evropa za državljane promovira skupno evropsko zgodovino in vrednote ter spodbuja evropsko državljanstvo in državljansko participacijo.

Na predstavitvi boste udeleženci spoznali splošne in specifične cilje in letne prioritete programa in možnosti za financiranje projektov. Dobili boste informacije za prijavo na razpise, kot tudi morebitne ideje na podlagi primerov projektov.

Prijave:

Za udeležno na izobraževanju je obvezna e-prijava. Prijave zbiramo do 3.2.2016 oz. do zasedenosti prostih mest.

Izvajalka:

Barbara Možina, strokovna sodelavka

Dobro pozna evropske razpise in že nekaj let svetuje pri pripravi projektnih prijav, kot tudi nudi podporo pri izvajanju projektov in poročanju.

 

Za več informacij pokličite na telefonsko številko 059 927 619 ali pišite na info@consulta.si.

 

Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.