Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-5°C
JUTRI
3°C
1°C
Oceni objavo

NUJNA OBVESTILA ŠTABA CZ: pričakuje se večji poplavni val reke Save

Štab Civilne zaščite Občine Litija obvešča vse občane, da se pričakuje večji poplavni val reke Save v rangu poplav leta 1990.
 
Vse občane pozivamo, da čim prej umaknejo vozila in svoje premoženje na višje točke oziroma iz kletnih prostorov. Posebno opozorilo velja za prebivalce Spodnjega Loga, Save, Ponovič, Smrekarice, Renk, Trga na Stavbah, Ponoviške in Brodarske ulice ter Kresnic in Jevnice.
 
Samo v primeru, ko je ogroženo življenje, kličite 112. Za vse ostale primere kličite na dežurno številko Štaba CZ Občine Litija 01 8963 423.
 
 
OBVESTILA ŠTABA CIVILNE ZAŠČITE:
- Obvestilo (4.8.2023 ob 13.20): Kresniški most zaprt zaradi poplave
- Obvestilo (4.8.2023 ob 14.20): zaprta cesta Senožeti-Jevnica, Ribče, Kresniške poljane-Kresnice, Vernek, Spodnji Hotič, Pogonik, Zgorni Log, Litija-Ponoviče, Breg pri Litiji, Spodnji Log, Sava: Trenutne zapore cest in mostov

Oglejte si tudi