Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Danes bo na vzhodu sprva precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Dopoldne se bodo na zahodu pričele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo čez dan krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 9h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Obvestilo o odmeri nadomestila za uporabo ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
17.04.2014      12:50
A A

Obvestilo o odmeri nadomestila za uporabo stavbnega zemljiščaDeli:

Ustavno sodišče RS je razveljavilo Zakon o davku na nepremičnine in del določb Zakona o množičnem vrednotenju nepremičnin in sicer v delu, ki se nanaša na obdavčitev, posledično bo davčni organ izdal odločbe o odmeri nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča, odločbe o davku na premoženje ter pristojbino za vzdrževanje gozdnih cest po uradni dolžnosti, spremembe bodo le pri datumih odmere ter rokih plačila. 


Odmera nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča bo izvedena na enak način kot v preteklih letih, torej na podlagi občinskega odloka in vrednosti točke. Vrednost točke za leto 2014 je bila določena z občinskim sklepom o vrednosti točke za določitev nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča za leto 2014 (Uradni list RS, št. 112/2013) in ostaja enaka kot v preteklem letu, to je v višini 0,0069 EUR.

 

V izogib napačnim odmernim podatkom nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča, vse občane in občanke ter lastnike nepremičnin v naši občini, pozivamo da v najkrajšem možnem času, na Občino Litija, v sobo št. 57 pri občinski delavki Zidar Kati, telefonska številka: 01 8963 436 ali na elektronski naslov kati.zidar@litija.si, sporočijo spremembe glede lastništva po darilnih pogodbah, sklepih dedovanja, spremembe najemnih pogodb, ….

Prav tako pa vse lastnike novozgrajenih stanovanjskih hiš, ki izpolnjujejo pogoje za petletno oprostitev (plačan komunalni prispevek v času izdaje GD in prijava stalnega bivališča na objektu) opozarjamo, da prav tako pred odmero za leto 2014, za to vložijo vlogo na Občini Litija.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.