Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zakaj je dobro, da gremo v nedeljo, 25. maja, ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
22.05.2014      9:36
A A

Zakaj je dobro, da gremo v nedeljo, 25. maja, na volitve?Deli:

Spoštovane občanke in občani!

 

To nedeljo bodo potekale že tretje volitve v EVROPSKI PARLAMENT. Veliko je dilem in vprašanj ali volilci pri teh volitvah sploh lahko o čem odločamo. Moje iskreno mnenje je, da so vsake volitve zelo pomembne in še kako tudi volitve v EU parlament, katerim bomo priča to nedeljo.

 

EVROPSKI PARLAMENT sprejema  EVROPSKI PRORAČUN in EVROPSKO ZAKONODAJO. Koliko bo v prihodnje namenjenih  finančnih sredstev za EVROPSKE PROJEKTE na področju INFRASTRUKTURE, SOCIALE  in KMETIJSTVA,  je odvisno od prave politične opcije v  EU parlamentu in sposobnih poslancev.

 

Drage občanke in občani! Ali veste, da je za vse tri projekte, ki se v tem trenutku izvajajo v občini Litija (izgradnja CČN in kanalizacijskega sistema, izgradnja osnovne šole Litija in energetska sanacija zdravstvenega doma) zaslužen prav Franc BOGOVIČ, kot takratni minister pristojen za okolje. Na tokratnih evropskih volitvah kandidira  na skupni listi NSI in SLS. Če boste dali svoj glas za skupno listo NSI in SLS pod zaporedno številko (6) in obenem obkrožili številko (8), pred kandidatom Francem Bogovičem, boste storili največ za nadaljevanje dobrega črpanja EU sredstev v naši občini Litija.

 

Z vami

Franci Rokavec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.