Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
23°C
2°C
JUTRI
25°C
6°C
Deli
4232

Manj svečk za manj grobov

Na pokopališču v Litiji smo v soboto, še v gosti megli, pričeli z akcijo Manj svečk za manj grobov. Kot prostovoljci so jo pričeli uporabnili Varstveno delovnega centra enote iz Litije Peter, Marija in njun mentor Boštjan. Z veseljem so se odločili, da sodelujejo, saj zbrana sredstva letošnje akcije namenjamo za  masažni terapevski stol in ergonomske delovne stole za njihovo enoto. Del sredstev, ki jih bomo zbrali na litijskem pokopališču pa bomo namenili za nakup terapevtskega kolesa MOTOMED, ki bo namenjen za rehabilitacije in terapije gibalno oviranih stanovalcev Doma Tisje.

Sicer pa  ekološka humanitarna akcija poteka tudi na drugih pokopališčih občine Litija in Šmartno pri Litiji. Tudi na pokopališčih  v Šmartnem, Kresnicah in na Vačah se zbirajo sredstva za isti namen kot na litijskem pokopališču, na Savi zbirajo sredstva za MOTOMED, v Gabrovki, Polšniku in na Dolah pa za defibrilatorje. Bodite osveščeni tudi vi, prižgite svečko ali dve manj, preostanek pa namenite za lajšanje težav mnogih, ki so še živi in  potrebujejo našo pomoč. Hvaležni nam  bodo, prav tako pa nam bo hvaležna tudi narava.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi