Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Veselo prepevanje v soboto zvečer na Polšniku...


KULTURA, DRUŠTVA

| |
18.04.2016      12:55
A A

Veselo prepevanje v soboto zvečer na PolšnikuDeli:

V soboto zvečer (16.4.2016) se je v dvorani na Polšniku veliko prepevalo. Ljudske pevke in  godci so na svoj letni koncert povabili prijatelje, skupino Sončki iz Ljubljane in skupaj so nam ustvarili čudovit večer. S svojimi šalami in z odlično igro sta večer popestrila Rozi (Vida Sladič) in Štef (Slavko Kos), ki sta povezovala program. Hudomušnost o življenskih resnicah je njuno vodilo in smeha ni manjkalo. Gostje so ob spremljavi harmonike in doma narejenih glasbilih peli slovenske pesmi, ob katerih smo lahko prepevali tudi poslušalci. Domače ljudske pevke so so  že na seminarju pred mesecem dobile pohvalo za odlično petje in to so na sobotnem koncertu ponovno dokazale. Seveda so svoje dodali tudi godci in vsi so odlično opravili svoje delo. Predstavili so nekaj novih pesmi, katere so nadgradili tudi z igro.  Harmonikarja Jožeta, ki okreva po operaciji,  je tokrat nadomestil Pavle Kokalj, za kar se mu pevke in godci lepo zahvaljujejo. Na družabnem srečanju po koncertu ni manjkalo prepevanja in plesa.  

V tretjem življenjskem obdobju je zelo pomembno, da človek ostane dejaven in naši kulturniki dokazujejo, da je družbena aktivnost pomemben del njihovih življenj, saj jim to prinaša nova poznanstva, zabavna druženja in izkušnje, ki jih z veseljem delijo. Vse pohvale vsem.  Hvala tudi vsem obiskovalcem, ki ste si vzeli čas in s svojim obiskom potrdili, da njihov velik trud ni bil zaman.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
POLŠNIK 25 B
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.